Valdyba

Genius Lukošius, Valdybos pirmininkas

Lietuvos transporto saugos administracijos direktorius

„Mūsų siekis – prisidėti prie verslo priežiūros gerinimo Lietuvoje. Šiandieną veikiančios verslo priežiūros institucijos tobulindamos savo veiklą dažnai stringa, nes kuria iš naujo, paprastai tariant, išradinėja dviratį. Tačiau net neįtaria, kad panašią veiklą vykdanti kita institucija jau eilę metų atitinkamą priežiūros modelį sėkmingai taiko kasdienėje veikloje kurią beliktų pritaikyti. Dalintis gerąja praktika – vienas iš svarbiausių mūsų tikslų, nes tikime, kad padės institucijoms veikti efektyviau. Neužmiršime ir klaidų, nes atvirai apie tai kalbėti ir dalintis taip pat yra būtina“.

Giedrius Kadziauskas
Aplinkos apsaugos departamento direktorius

,,Asociaciją matome ne tik kaip priežiūros institucijų vadovų bendradarbiavimą, bet ir įtraukiant kitų veiklos funkcijų darbuotojus, specialistus. Siekiame egzistuojantį dvišalį ar trišalį priežiūros institucijų bendradarbiavimą daryti daugiašaliu”.

Goda Aleksaitė
Valstybinės vartotojų teisės apsaugos tarnybos direktorė

,,Mūsų lūkestis ne tik dalintis gerąja praktika, patirtimi, mokymais, bet ir tokiu bendradarbiavimo formatu siekti vieningo požiūrio į priežiūrą ir vieningos priežiūros politikos įgyvendinimo”.

Darius Kuliešius
Tarybos pirmininko pavaduotojas
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba

,,Beveik 50 šiuo metu veikiančių priežiūros institucijų Lietuvoje turi skirtingas misijas, skirtingas jų įgyvendinimo praktikas ir pasiekiamus rezultatus. Susitelkę bendrai veiklai Asociacijos formatu sieksime kurti vieningą priežiūros standartą, kuris duos maksimalią naudą visoms suinteresuotoms pusėms, kurs ilgalaikę viso priežiūros sektoriaus sėkmės istoriją“.

Eglė Kuklierienė
Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos viršininkė

,,Džiaugiuosi galimybe prisidėti prie vieningos verslo priežiūros politikos kūrimo ir įgyvendinimo. Veikla šioje asociacijoje suteiks dar daugiau perspektyvaus bendradarbiavimo galimybių priimant valstybės mastu reikšmingus sprendimus. Tikiu, kad veikdami kartu, dalindamiesi gerąja praktika aktyviai prisidėsime prie svarbių pokyčių verslo priežiūros srityje“.